LEGIMI w naszej bibliotece 2024

Od 01.02.2024 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Świerzawie oraz wszystkich filiach bibliotecznych: w Nowym Kościele, Rząśniku i Lubiechowej można otrzymać kod uprawniający do czytania e-booków oraz odtwarzania audio- i synchrobooków dostępnych na platformie LEGIMI.

To bardzo proste!

1. Wystarczy przyjść do biblioteki. Zaznaczamy, że należy być Czytelnikiem biblioteki, co oznacza, że trzeba mieć ważną kartę czytelnika. Zapisanie się do biblioteki jest bezpłatne.

2. Chętny Czytelnik otrzyma kod, który zapewni nieograniczony dostęp do ok. 192 000 ebooków oraz 75 000 audiobooków i synchrobooków. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego na pobranie kodu.

3. Czytelnik rejestruje się (zakłada konto) w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/dbpw podając otrzymany kod, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło. Od tego momentu może korzystać z pełnej oferty.

UWAGA! Otrzymany kod umożliwia dostęp do Legimi przez okres 1 miesiąca. Po upływie tego czasu należy odwiedzić Bibliotekę aby odebrać nowy kod.

Aplikacja Legimi jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows).

Na urządzenia przenośne należy pobrać aplikację. Instrukcja instalacji Legimi w systemie Windows znajduje się w załączniku.

Zapraszamy do bibliotek działających na terenie gminy Świerzawa :)

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.