Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Miło nam poinformować, że w 2023 r. nasza Biblioteka otrzymała dofinansowanie dla bibliotek publicznych w wysokości 10 000 zł  „na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0”.

Z dotacji skorzysta nie tylko Biblioteka Główna w Świerzawie, ale też File Biblioteczne: w Nowym Kościele, Rząśniku i Lubiechowej J Pozyskane środki pozwolą udoskonalić, poszerzyć i uaktualnić ofertę bibliotek działających na terenie naszej gminy.

Zadanie dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

NPRCz 2.0

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.